lunes, 31 de mayo de 2010
FESTA DA AGRUPACIÓN
SERÁ O VINDEIRO DÍA 19 DE XUÑO, AS 17:30 HORAS. COMENZAREMOS CON PARTIDOS ENTRE TODOLOS EQUIPOS DA AGRUPACIÓN, SEGUIDO DE PARTIDOS ENTRE OS PAIS-NAIS E NENOS-NENAS. ANIMADE OS VOSOS PAIS/NAIS A QUE PARTICIPEN, PERO XOGANDO CONTRA VÓS. A CONTINUACIÓN, SOBRE AS 19:30 HORAS, COMENZARÁ A ENTREGA DE TROFEOS E REGALOS, E POSTERIORMENTE A MERENDA CEA. TODO ELO, AMENIZADO CON MÚSICA E MOITA DIVERSIÓN. ESTÁN INVITADOS TODOLOS PARIENTES DOS ALUMNOS/AS DO CLUBE.
DÍA AUTONÓMICO DO MINIBASKET
CELEBRAREMOLO O DÍA 12 DE XUÑO, NO MULTIUSOS DE SAR. COMENZARÁN OS MINIS, AS 10:15 HORAS, CONTRA AD ESTEIRO. LOGO, AS 12:30, OS PREMINIS CONTRA ESTUDIANTES BLANCO. REPETIREMOS PARTIDO AS 15:30 OS MINIS CONTRA E.D.I. MASCULINO E CERRARÁN OS PREMINIS AS 17:45 CONTRA TIRSO DE MOLINA.
COMEREMOS NO RECINTO DE SAR.
PODEDES LEVAR A COMIDA VOSA, SI NON QUEREDES COMER DE BOCADILLOS E FROITA, QUE SERÁ O MENÚ.
LEVADE O EQUIPAXE DEPORTIVO DA ADB FONTIÑAS. ESTAREMOS NO RECINTO AS 9:15 HORAS, NA PORTA PRINCIPAL DE SAR.
COMEREMOS NO RECINTO DE SAR.
PODEDES LEVAR A COMIDA VOSA, SI NON QUEREDES COMER DE BOCADILLOS E FROITA, QUE SERÁ O MENÚ.
LEVADE O EQUIPAXE DEPORTIVO DA ADB FONTIÑAS. ESTAREMOS NO RECINTO AS 9:15 HORAS, NA PORTA PRINCIPAL DE SAR.
lunes, 24 de mayo de 2010
XORNADA DO 29 E 30 DE MAIO DO 2010
SENIOR: SEMIFINAIS CON BONAVAL O SÁBADO AS 7 DA TARDE EN LORENZO DE LA TORRE: PERDIMOS 70-53.FINAIS O DOMINGO AS 10:30 OS PERDEDORES E AS 12:30 OS GAÑADORES. TODO EN LORENZO DE LA TORRE. XOGAMOS CONTRA CLÁSICOS DO MILLADOIRO E GAÑAMOS 56-58, CO CAL QUEDAMOS DE 3º NO PLAY OFF E DE 4º NA LIGA. SUBIROS A ZONAL A: NOIA E INFORTECNY.
INFANTIL MASCULINO: SEMIFINAL DA COPA CONTRA PELETEIRO, EN ANTÓN FRAGUAS, O SÁBADO 29, AS 12 H.: PERDIMOS DE 6. QUEDAMOS DE 3º NA COPA.
MINI MIXTO DE MONCHO: CONTRA AMES DA 9ª XORNADA: SÁBADO, AS 9:30 H. EN LA SALLE. TERMINA A COMPETICIÓN OFICIAL. PERDIMOS.
ESTAMOS XOGANDO A COPA ANPA DE MINIBASKET, ONDE O EQUIPO DE ADRIÁN GONZALEZ GAÑA 1-0 O EQUIPO DE MANUEL CANAL. GAÑARÁ UNHA COPA O EQUIPO QUE GAÑE 3 PARTIDOS. FARÁSE ENTREGA O DÍA DA FESTA DA AGRUPACIÓN.
INFANTIL MASCULINO: SEMIFINAL DA COPA CONTRA PELETEIRO, EN ANTÓN FRAGUAS, O SÁBADO 29, AS 12 H.: PERDIMOS DE 6. QUEDAMOS DE 3º NA COPA.
MINI MIXTO DE MONCHO: CONTRA AMES DA 9ª XORNADA: SÁBADO, AS 9:30 H. EN LA SALLE. TERMINA A COMPETICIÓN OFICIAL. PERDIMOS.
ESTAMOS XOGANDO A COPA ANPA DE MINIBASKET, ONDE O EQUIPO DE ADRIÁN GONZALEZ GAÑA 1-0 O EQUIPO DE MANUEL CANAL. GAÑARÁ UNHA COPA O EQUIPO QUE GAÑE 3 PARTIDOS. FARÁSE ENTREGA O DÍA DA FESTA DA AGRUPACIÓN.
viernes, 21 de mayo de 2010
ASAMBLEA ANUAL DA ADB FONTIÑAS
ASAMBLEA DA AGRUPACIÓN DEPORTIVA DE BALONCESTO FONTIÑAS. O VINDEIRO XOVES, 27 DE MAIO DO 2010, AS 20:00 HORAS, NOS LOCAIS DO CENTRO SOCIOCULTURAL DE FONTIÑAS, CELEBRARASE A ASAMBLEA ANUAL DA ADB FONTIÑAS. ORDEN DO DÍA:
1º) INFORME DA PRESIDENTA.
2º) INFORME DO COORDINADOR TÉCNICO.
3º) DÍA AUTONÓMICO DO MINIBASKET.
4º) FESTA DE FIN DE CURSO.
5º) ROGOS E PREGUNTAS.
SANTIAGO 20 DE MAIO DO 2010
lunes, 10 de mayo de 2010
XORNADA DO 22 E 23 DE MAIO DO 2010
SENIOR: 21 DE MAIO, AS 21 HORAS, CONTRA AMES EN VITE: PERDIMOS. SEMIFINAIS O SÁBADO 29, E FINAL O 30 DE MAIO: CAMPO A DECIDIR (CASI SEGURO O DOMINGO EN VITE 1).
JUNIOR: ADB FONTIÑAS-NOIA: mercores. 26 as 20:15 h. en Vite.
CADETE FEMININO: PARTIDO DE VOLTA: NON SE CELEBRA POR FALLO DO COMITÉ DE COMPETICIÓN.
INFANTIL MASCULINO: contra La Salle, en Antón Fraguas, as 12:15 h: GAÑAMOS E IMOS A FINAL DA COPA O SÁBADO,29, AS 12 HORAS, CON S. J. DE CLUNY, EN ANTÓN FRAGUAS.
MINI MIXTO DE MONCHO: PARTIDO APRAZADO DA 1ª, CONTRA lOPEZ fERREIRO, EN VITE AS 9:30 H: PERDIMOS.
JUNIOR: ADB FONTIÑAS-NOIA: mercores. 26 as 20:15 h. en Vite.
CADETE FEMININO: PARTIDO DE VOLTA: NON SE CELEBRA POR FALLO DO COMITÉ DE COMPETICIÓN.
INFANTIL MASCULINO: contra La Salle, en Antón Fraguas, as 12:15 h: GAÑAMOS E IMOS A FINAL DA COPA O SÁBADO,29, AS 12 HORAS, CON S. J. DE CLUNY, EN ANTÓN FRAGUAS.
MINI MIXTO DE MONCHO: PARTIDO APRAZADO DA 1ª, CONTRA lOPEZ fERREIRO, EN VITE AS 9:30 H: PERDIMOS.
NON XORNADA DO 15 E 16 DE MAIO DO 2010
AVISO A TODOLOS ADESTRADORES QUE ESTÁN EN COMPETICIÓN:
NON TEMOS XORNADA NA PONTE DA ASCENSIÓN. REMÍTOVOS A XORNADA DO 22 E 23 DE MAIO.
NON TEMOS XORNADA NA PONTE DA ASCENSIÓN. REMÍTOVOS A XORNADA DO 22 E 23 DE MAIO.
lunes, 3 de mayo de 2010
XORNADA DO 8 E 9 DE MAIO DO 2010
SENIOR MASCULINO: MÉRCORES CONTRA ARZÚA, AS 21 H. EN VITE: GAÑAMOS 66-44. FIN DE SEMÁN, CONTRA AMES: APRAZADA: XOGARASE O 21 DE MAIO?????
JUNIOR MASCULINO: MINERVA-ADB FONTIÑAS: DOMINGO AS 17 HORAS, EN MONTOUTO: PERDIMOS.
CADETE FEMININO: COPA SANTIAGO: LA SALLE- ADB FONTIÑAS: SÁBADO AS 17 HORAS EN lA SALLE: NON NOS PRESENTAMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!
INFANTIL MASCULINO: SE UNIFICAN OS DOUS EQUIPOS EN UN. COMENZAMOS A COPA DE SANTIAGO, CONTRA ROSALÍA C, EN ANTÓN FRAGUAS, O SÁBADO AS 12 HORAS. CAMBIO DE HORA: 12:30: GAÑAMOS 55-31.
MINI MIXTO MONCHO: ADB FONTIÑAS-SAN PELAIO: en La Salle, as 9:30 h. : PERDIMOS: 39-58.
JUNIOR MASCULINO: MINERVA-ADB FONTIÑAS: DOMINGO AS 17 HORAS, EN MONTOUTO: PERDIMOS.
CADETE FEMININO: COPA SANTIAGO: LA SALLE- ADB FONTIÑAS: SÁBADO AS 17 HORAS EN lA SALLE: NON NOS PRESENTAMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!
INFANTIL MASCULINO: SE UNIFICAN OS DOUS EQUIPOS EN UN. COMENZAMOS A COPA DE SANTIAGO, CONTRA ROSALÍA C, EN ANTÓN FRAGUAS, O SÁBADO AS 12 HORAS. CAMBIO DE HORA: 12:30: GAÑAMOS 55-31.
MINI MIXTO MONCHO: ADB FONTIÑAS-SAN PELAIO: en La Salle, as 9:30 h. : PERDIMOS: 39-58.
Suscribirse a:
Entradas (Atom)